Ostim OSB Mah. 100. Yıl Bulvarı No: 55 B Blok 21 Numara Yenimahalle / Ankara - 06374

info@medsegroup.com

+90 501 349 61 14

Profesyonel Kadro

Kaliteli Ürünler

Müşteri Memnuniyeti

Yaygın Hizmet Ağı

Hakkımızda

Medse Group, 2020 yılında sektörün farklı alanlarında uzmanlaşmış deneyimli dış ticaret uzmanları tarafından kurulmuştur. Geniş servis ağı sayesinde Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede tedarik zincirine sahiptir. Çin, Kanada, Hollanda, Romanya ve ABD gibi farklı ülkelerle dünyanın dört bir yanında kurduğumuz hizmet ağı ile büyümeye devam ediyoruz.

İlk acentasını Çin'de açan firmamız, Amerika acentası için çalışmalarına devam etmektedir. Medse Group, teslimat zamanlaması, fiyat performans kriterlerini göz önünde bulundurarak müşteri ihtiyaçlarını piyasanın en iyisi ile karşılamayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi bir anlayış ile içinde yer aldığımız hizmet alanlarında, sektörde tercih edilen ve hızlı büyüyen, lider bir firma olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak müşterilerimizin ticaret hacmini yükseltmek, teknolojide ve dünya üzerinde ithalat/ihracat konularında en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak, müşterilerimiz için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.